Szkolenia EFS

 1. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/557156/ – „Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw przemysłu drzewnego”
 2. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/657338/ – „Era zarządzania”
 3. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/673889/ – „Kluczowe kompetencje kadr determinantem konkurencyjności przedsiębiorstw”
 4. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/675450/ – „Profesjonalne kadry Gwarantem Konkurencyjności Agromy”
 5. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/720181/ – „Podniesienie kompetencji kluczowych kadr gwarantem wzrostu konkurencyjności średnich firm w kujawsko-pomorskim”
 6. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/664996/ – „Kreatywny Humanista”
 7. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/724181/ – „Pełnosprawni w pracy! Program kompleksowej reintegracji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych powiatu piaseczyńskiego”
 8. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/709262/ – „Wieliszewska Akademia Nauczyciela”
 9. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/695658/ – „Uwierz w swój sukces”
 10. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/693736/ – „Ona aktywna”
 11. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/707292/ – „AKADEMIA PROFESJONALNEJ KADRY. Program szkoleniowo-doradczy dla rozwoju firm J‑R-B”
 12. https://mapadotacji.gov.pl/projekty/721569/ – „Podniesienie kompetencji kadr zarządzających gwarantem wzrostu efektywności sieci sprzedaży”

Zapraszamy zainteresowane Firmy (gł. decydentów), do wspólnej analizy potrzeb szkoleniowych w ramach ich strategii personalnych, które prowadziłyby do stworzenia projektów szkoleniowo – doradczych  — np. Akademii Rozwoju Umiejętności Sprzedaży i Zarządzania — „uszytych na miarę”, finansowanych ze środków UE – Europejski Fundusz Społeczny (EFS).

Nasze doświadczenie w projektach EFS daje NAM większą szanse powodzenia! 

Firma Szkoleniowa UMRK posiada Certyfikat SUS 2.0. i jest wpisana do Bazy Usług Rozwojowych PARP — https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/  , co oznacza, że realizowane przez nas szkolenia mogą być dofinansowane ze środków unijnych. Wystarczy zidentyfikować UMRK, jako organizatora w w/w BUR i zapisać się na nasze szkolenie oraz nawiązać kontakt z Państwa regionalnym Operatorem PARP.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, wtedy zrobimy to wspólnie „krok po kroku”, tak aby zaoszczędzić Państwa czas!